عکس تولدت مبارک با متن تبریک تولد و اس ام اس تولد و پیام تبریک

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

عکس تولدت مبارک با متن تبریک تولد و اس ام اس تولد و پیام تبریک تولدت مبارک عشقمعکس تولدت مبارک با متن تبریک تولد متن تبریک تولد و اس ام اس تولد پیام تبریک تولدت مبارک عشقماس ام اس تولد و پیام تبریک تولدت مبارک تولدت مبارک و پیام تبریک تولدت مبارک میلاد تو شیرین ترین بهانه ایست که می توان با آن به رنجهای زندگی هم دل بست و در میان این روزهای شتابزده عاشقانه تر زیست. میلادتو معراج دستهای من است وقتی که عاشقانه تولدت را شکر می گویم@@@امیدوارم 100 سال بعد در چنین روزی کنارت کلی نوه نتیجه باشه و شمعای کیک … سالگیت رو فوت کنی و هیچی از کیکم به خودت نرسه@@@قشنگ ترین تصویر عمرم عکس نازنینی از نخستین دیدن توستخوش آهنگ عمرم ? یادگار دلنشین اولین خندیدن توست …تولدت مبارک . . . دوستت دارم@@@دوباره روز تولدت رسیدروزی که غصه سراغم نمیادروزی که دستای تنهایی منبیشتر از همیشه دستاتو میخواددرتمام عمرم یک بار عاشق شدم و وابسته به کسی که برای داشتنش حاضرم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم ، نبض حیاطم بعد از عشق به خدا برای تو می تپهتولدت مبارک@@@یک تکه بلور از جنس حضور / یک یاس سپید از رنگ امیدبا هرچی وفاست از سوی خدا / همه تقدیم تو بادعزیزم امروز قشنگ ترین روز زندگیمهتولدت مبارک@@@در بــــــــاغ جهان، دلم گلی می جویدامروز گل سپیــــــــــده ات می روید . . .امروز دلـــــــــم دل ای دل ای میخواند،چون میلاد تو را خـدا مبارک گویـد.تولدت مبارک@@@میلاد تو طلوع نور، در قلبی مه گرفته بود نفسی گرم در فضای سرد و غریبگلی شکفته در بهارتولد یک شعر دلنشین شعری در واژه های نگاهت و در قافیه های کلامتتولدت مبارکعکس تولدت مبارک با متن تبریک تولدمتن تبریک تولد و اس ام اس تولدپیام تبریک تولدت مبارک عشقماس ام اس تولد و پیام تبریک تولدت مبارکتولدت مبارک و پیام تبریک تولدت مبارک
ادامه مطلب : عکس تولدت مبارک با متن تبریک تولد و اس ام اس تولد و پیام تبریک

مشخصات

• منبع: http://bibig.parsablog.com/post/10
  • کلمات کلیدی: تولدت ,تبریک ,مبارک ,تولد ,پیام ,عمرم ,تولدت مبارک ,پیام تبریک ,تبریک تولدت ,تبریک تولد ,مبارک عشقماس ,پیام تبریک تولدت ,تبریک تولدت مبارک ,تولدت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: fdmusicir@